TurkishEnglishGermany
Duşakabin
Duşakabin

Duşakabinler, daha komforlu bir banyo deneyimi için bir banyodan bekleyebileceğiniz her özelliği ayağınıza getirir. Dijital kontrol paneli sayesine duşakabininizin tüm özelliklerini banyonuzu yaparken kontrol edebilirsiniz. Aydınlatmalı veya şeffaf tavan, ışıklandırmada son derece lüks bir seçenek olup banyonuzun ambiyansını derinden değiştirir.

GENEL ÖZELLİKLER

Duşakabin,duş alınırken suyun etrafa sıçramasını engellemek için ,Belirli bir alanın etrafı paneller ile kapatılarak duşa kabin haline getilmesinin adıdır.Duşakabin geçmiş zamanlarda oldukça lüx ihtiyaç olarak görülsede,günümüzde banyo mobilyaları ve banyoda bulunan eşyalarımızın sudan korunması için zaruri bir ihtiyaç olarak düşünülmektedir.Duşakabin bir çok çeşit ve modeler ile üretilmektedir,her eve her banyoya uygun çözümler mutlaka bulunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Plastik (mika camlı) Duşakabin
Ekonomik fiyat ile duşakabin sahibi olmak istiyenlere çözüm getirilmesi için üretilen mika cam duşkabinler, Kiracılar ve mütahitlerin en çok rağbet göstermiş olduğu duşakabin modelidir. Verapen firması olarak mika cam duşakabinlerde başlatmış olduğumuz her ölçü ebat mika cam duşakabin kampanyası oldukça ilgi görmektedir.

Temperli (sekurit camlı) Duşakabin
Cam sanayisindeki teknolojik gelişmeler ile birlikde,duşakabin çeşitliği arttı. Cam 700°C’ye kadar ısıtılır ve hava üflenerek temperlenme işlemi ile elde edilen duşakabin camları “Yüksekten Bilye düşürme deneyi” nde Temperlenmiş 6 mm. lik bir Cam 2 m. yükseklikten düşen 500 gr. Ağırlığındaki bir çelik bilyenin etkisi ile kırılırken Temperlenmemiş Cam aynı deneyde 30 cm. yüksekten düşen aynı ağırlıkta bilye ile kırılmaktadır.

DİĞER HABERLER