TurkishEnglishGermany
PVC Pencere
PVC Pencere

PVC pencere ve pvc kapı satın alma kararı alırken müşterilerin önem verdiği kriterlerden birisi de PVC pencere fiyatları yada PVC doğrama fiyatlarıdır. Verapen’in farklı serilerinden üretilebilen farklı pvc pencere modelleri bulunmaktadır.

PVC pencere fiyatları değerlendirilirken karşılaştırma yapılacak pencerelerin aynı niteliklere sahip malzemelerden oluştuğuna özellikle dikkat edilmelidir. Farklı et kalınlığına ya da profil genişliğine sahip serilerle, pvc profilin ahşap desenli ya da beyaz renkli olması pvc pencere ya da pvc kapı fiyatının farklılık göstermesine sebep olacaktır.

GENEL ÖZELLİKLER

PVC’nin hayatımızın her alanında ve pencere profillerinde yaygın olarak kullanılmasının altında şu temel özellikleri yatmaktadır: Sağlamlık ve hafiflik, Ateşe dayanım, Uzun ömürlülük, Ekonomiklik Verapen, Dünya standartlarında üstün teknoloji ile üretilen PVC Pencere Sistemleri, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile maksimum fayda sağlar. Siz de pencerenizi korkmadan hayata açın.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürünlerimizin özellikleri model ve üretime göre değişkenlik göstermektedir. Modellerimiz ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen telefonlarımızdan bize ulaşınız.

DİĞER HABERLER