TurkishEnglishGermany
KURUMSAL

Verapen uzun bir geçmiş ve bu sürede kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla, güven içinde ilerlemektedir. Üçler Elektrik adıyla ticari faaliyetine 1987 yılında başlamış ve bu güne kadar büyük projelerde yüklenici konumlarında bulunmuştur.

1995 yılında inşaat, 2000 yılında mobilya ve pvc kapı-pencere sistemleri sektöründe en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle 21. yılın sonunda da devam etmektedir.

Güçlü ve yenilikçi hedefler kazandırılmış kurumsal yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamızın gücü, temelinde yatan tecrübeden kaynaklanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış, üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip, topluma çalışanlara ve doğaya karşı saygılı sorumluluklarını yerine getiren, saygın birçok konuda öncü, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak, kurumsal ve uzun ömürlü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Sektöründe önde gelen bir firma olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemize katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile bütünleştirerek hizmet eden bir firma olmayı hedefledik.