TurkishEnglishGermany
Vera İnşaat

27 yıllık tecrübesiyle insanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren Vera İnşaat hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Sivas’ta en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirket olarak kabul gören Vera İnşaat , istikrarlı bir grafik üzerinde seyreden, şeffaflık ve modern kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda hazırlanan finansal kaynaklarıyla da Sivas’ta gayrımenkul sektörünün en önde gelen şirketlerindendir. Hızla değerlenen projeleriyle yatırımcılarına istikrarlı bir şekilde kazandırmaya devam eden Turanoğlu İnşaat Sivas’ta yeni projeleri heyecanla beklenen kurumsal bir güç olmayı sürdürmektedir.

Bu güne kadar 1000 den fazla aileyi ev sahibi yapmış olan Vera İnşaat, kuruluşunun ilk yıllarında yaptığı menfez, okul ve yol çalışmalarıyla da ülkesine hizmet etmeyi düstur haline getirmiş çeyrek asırlık güvenilir ve istikrarlı bir firmadır.